Adwokat od prawa cywilnego
w Łodzi

Jestem adwokatem zajmującym się sprawami z zakresu prawa cywilnego. Współpracuję przede wszystkim z Klientami indywidualnymi, zapewniając im najwyższy standard usług prawnych. Udzielam porad, przygotowuję pisma procesowe, sporządzam umowy oraz je opiniuję. Reprezentuję osoby fizyczne w negocjacjach, postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Dbam o należyte zabezpieczenie interesów Klienta, służąc mu pełnym wsparciem merytorycznym i prawnym na każdym etapie postępowania.

Usługi z zakresu prawa cywilnego

Prawo cywilne to niezwykle rozległa dziedzina obejmująca m.in. prawo rzeczowe, spadkowe, zobowiązań czy prawo rodzinne. Przepisy prawa cywilnego regulują stosunki majątkowe i osobiste pomiędzy równorzędnymi podmiotami prawa, wpływając bezpośrednio na codzienne życie.

Świadczę szeroki zakres usług związanych z prawem cywilnym w Łodzi. Prowadzę sprawy rozwodowe, dotyczące podziału majątku i umów cywilnych. Zajmuję się m.in.:

  • sprawami o zapłatę i roszczenia z umów (np. umowy o dzieło lub zlecenie, umowy sprzedaży),
  • sprawami dotyczącymi umowy pożyczki lub darowizny (zwrot pożyczki, odwołanie darowizny),
  • sprawami o roszczenia z czynów niedozwolonych,
  • sprawami o wydanie rzeczy,
  • sprawami o wynagrodzenie z tytułu korzystania z rzeczy.

Jako adwokat od prawa cywilnego zapewniam Klientowi kompleksową obsługę. Przedstawię wszystkie dostępne możliwości prawne i doradzę w wyborze odpowiedniego trybu postępowania, mając na uwadze Państwa indywidualne potrzeby. W sposób zrozumiały wyjaśnię zawiłości prawne – można liczyć na moje pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Scroll Top