Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Oniszczuk-Popek - Adwokat Łódź

legal, right, justice

Adwokat Anna Oniszczuk-Popek

Nazywam się Anna Oniszczuk-Popek i jestem adwokatem. W 1999 roku ukończyłam studia na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Następnie odbyłam kolejno aplikację referendarską i sędziowską. Od 2004 roku orzekałam w wydziale cywilnym, początkowo jako asesor sądowy, a następnie jako sędzia. Od 2010 roku prowadzę własną Kancelarię adwokacką w Łodzi. Moje życie zawodowe nieprzerwanie od roku 1999 jest zatem związane z sądem. To właśnie na sali sądowej czuję się najlepiej. Moja ponad 20-letnia praktyka oraz doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach gwarantują, że doskonale wiem na co zwrócić uwagę prowadząc sprawę. Prowadzona przeze mnie Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw przede wszystkim dla klientów indywidualnych z zakresu prawa cywilnego. Przyjmuję sprawy z zakresu właściwości miejscowej sądów łódzkich, jak i innych, z terenu województwa łódzkiego.

Adwokat Anna Oniszczuk-Popek

Jak wygląda współpraca?

1. Rozmowa

W pierwszym rzędzie skontaktuj się z moją kancelarią telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

2. Spotkanie

Na spotkaniu w mojej Kancelarii przedstaw mi swoją sprawę. Ustalę na czym polega problem i przedstawię taktykę działania.

3. Negocjacje

Zanim skieruję sprawę na drogę postępowania sądowego, to podejmę rozmowy ugodowe z drugą stroną sporu.

4. Sprawa w sądzie

W razie potrzeby skieruję sprawę na drogę postępowania sądowego i będę Cię reprezentować w całym postępowaniu.

5. Egzekucja

Jeżeli druga strona sporu nie wykona dobrowolnie orzeczenia, skieruję sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego.

6. Wynagrodzenie

Wynagrodzenie w każdej sprawie jest ustalane indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy, oczekiwaniami klienta oraz wyborze trybu postępowania w sprawie.