O mnie

legal, right, justice

Adwokat Anna Oniszczuk-Popek

Nazywam się Anna Oniszczuk-Popek i jestem adwokatem. W 1999 roku ukończyłam studia na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Następnie odbyłam kolejno aplikację referendarską i sędziowską. Od 2004 roku orzekałam w wydziale cywilnym, początkowo jako asesor sądowy, a następnie jako sędzia. Od 2010 roku prowadzę własną Kancelarię adwokacką w Łodzi. Moje życie zawodowe nieprzerwanie od roku 1999 jest zatem związane z sądem. To właśnie na sali sądowej czuję się najlepiej. Moja ponad 20-letnia praktyka oraz doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach gwarantują, że doskonale wiem, na co zwrócić uwagę, prowadząc sprawę. Prowadzona przeze mnie Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw przede wszystkim dla Klientów indywidualnych z zakresu prawa cywilnego. Przyjmuję sprawy z zakresu właściwości miejscowej sądów łódzkich, jak i innych, z terenu województwa łódzkiego.
Adwokat Anna Oniszczuk-Popek

Jak wygląda współpraca?

1. Rozmowa

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z moją Kancelarią telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

2. Spotkanie

Na spotkaniu w mojej Kancelarii przedstawią mi Państwo swoją sprawę. Ustalę na czym polega problem i przedstawię taktykę działania.

3. Negocjacje

Zanim skieruję sprawę na drogę postępowania sądowego, podejmę rozmowy ugodowe z drugą stroną sporu.

4. Sprawa w sądzie

W razie potrzeby skieruję sprawę na drogę postępowania sądowego i będę Państwa reprezentować w całym postępowaniu.

5. Egzekucja

Jeżeli druga strona sporu nie wykona dobrowolnie orzeczenia, skieruję sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego.

6. Wynagrodzenie

Wynagrodzenie w każdej sprawie jest ustalane indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy, oczekiwaniami Klienta oraz wyborze trybu postępowania w sprawie.